15.08.2022

Nové stavy produktov

Ak si si v posledných dňoch prezeral naše stránky, mohol si si všimnúť, že sme zaviedli nové pomenovanie estetickej kategorizácie našich produktov. 

Nové názvy a popisy sme sa pre vás snažili zjednodušiť a zároveň zachovať maximálnu mieru transparentnosti a pravdivosti informácií.

Poďme teda priamo na vec. Všetky naše produkty, v akejkoľvek kategórii sme rozdelili len do 3 stavov, ktoré popisujú estetický a funkčný stav renovovaných zariadení.

AKO NOVÝ

 

Zariadenia v stave AKO NOVÝ skutočne vyzerajú ako nové. Občas a minimálnej miere sa na tele môžu vyskytnúť maličké, voľným okom ľahko prehliadnuteľné chybičky krásy. Displej pri renovovaných notebookoch, monitoroch a mobiloch je bez akýchkoľvek vád. 

Celkovo je zariadenie 100% funkčné, pretože prešlo renováciou od techsvers, ktorá je garanciou najvyššej kvality.

VEĽMI DOBRÝ

Aj zariadenia v stave VEĽMI DOBRÝ sú plne a 100% funkčné a prešli rovnako kvalitným procesom renovácie, ako všetky naše zariadenia.

Na telách renovovaných zariadení v tomto stave sa však vyskytujú viditeľnejšie znaky používania ako škrabančeky prípadne zmena farby plastu. Predchádzajúce používanie je niekedy badateľné aj na displejoch v podobe vadného pixelu, skrabančeku či špinkou za displejom. Tieto vady sú ale pri zapnutom displeji zariadenia takmer neviditeľné.

PRIJATEĽNÝ

 

Posledným estetickým stavom je PRIJATEĽNÝ, kde sú tiež všetky zariadenia 100% funkčné a prešli si rovnako kvalitným procesom renovácie ako dve vyššie triedy.

Telá a displeje zariadení tu nesú značnejšie a viditeľnejšie známky opotrebenia, ktoré však nijakým spôsobom nezasahujú do ich použiteľnosti. Škrabance a miestami zažltnutý plast sú najčastejšími vizuálnymi vadami. Pre absolútnu transparentnosť však ponúkame konkrétne fotky chýb a vád, aby ste presne vedeli do čoho ideme.

GARANCIA NAJVYŠŠEJ KVALITY

My našej práci a renovácii veríme, pretože vieme, že vám ponúkame najvyššiu kvalitu potvrdenú rokmi skúseností. Naše zariadenia k vám prichádzajú v minimálne 2 ročnej záruke zabezpečenej výborným a expresným servisom, kde zbytočne nečakáte 30 dní. Okrem toho, ak ste s renovovaným zariadením nespokojní z akéhokoľvek dôvodu, môžete ho jednoducho vrátiť do 14 dní od doručenia.

A to je fér :)

1