Doručenie kuriérom
k tebe domov

Na tvoju adresu doručíme do 24 hodín od objednania na dobierku alebo pri platbe kartou, prípadne od potvrdenia platby prevodom. Poplatok 3€.

Osobný odber
u tvojho lokálneho techsavera

Zadarmo do 2-5 dní od objednávky k zvolenému techsaverovi (sme v každom meste). Termín závisí od mesta + pri preberaní ti poradí, v čom len budeš potrebovať.

Expresný osobný odber
u tvojho lokálneho techsavera

PRIPRAVUJEME. Doručenie do 24 hodín od objednania, prípadne platby prevodom. Termín závisí od mesta + pri preberaní ti tvoj lokálny techsaver poradí, v čom len budeš potrebovať.


Prehľad možností dopravy

Tvoje nové renovované zariadenie ti vieme doručiť priamo domov alebo k najbližšiemu partnerovi v tvojom meste. Doručenie kuriérom k tebe domov trvá štandardne 24 hodín. Pri platbe kartou ho máš navyše úplne zadarmo. Ak preferuješ dobierku, doprava kuriérom ťa vyjde na 3€. Ak sa rozhodneš pre bezplatné doručenie k partnerovi, je potrebné rátať s doručením v priebehu 2-5 dní od objednania, prípadne je možné aj expresné doručenie za príplatok. Pri expresnom doručení bude zariadenie u partnera pripravené na vyzdvihnutie do 24 hodín od objednania.

Naši techsavers partneri

Odosielame po Slovensku
na 158 predajných miest a partnerov

Nakupujte u najväčších renovátorov v strednej Európe,
množstevnou zľavou to len začína

Informujte sa nainfo@refurbished.sk
1