Kto sme?

My, techsaveri, renovujeme najvyššie modelové rady značiek HP, Lenovo, Dell a Fujitsu-Siemens. Renovovaná technika je racionálne a ekologické rozhodnutie pri nákupe notebookuPC či inej výpočtovej techniky s bezkonkurenčným pomerom ceny a výkonu. Je zároveň odpoveďou na celosvetový problém elektroodpadu. Jej výhodou, v porovnaní s novými notebookmi z lacných komponentov, je aj ich dlhšia životnosť.

Naše líderstvo na trhu potvrdzujeme vysokým štandardom kvalitných produktov a služieb. Technika, ktorú ponúkame, je v stopercentnom stave, pripravená na okamžité plnohodnotné užívanie. Sme špecialisti na renováciu. Každý kus precízne vyčistíme, otestujeme a obnovíme tak, aby bol po funkčnej a vizuálnej stránke na čo najvyššej úrovni.


Ak počas renovácie natrafíme na produkt s potrebou opravy, ihneď sa do nej pustíme a nefunkčné komponenty nahradíme novými. V takom prípade ide o repasovanú, inak povedané opravovanú techniku. Tvorí ju však maximálne 5 % našich produktov. Navyše, po oprave sú podrobené ešte náročnejším testom, aby sme si boli istí ich stopercentnou funkčnosťou.

Stav každého produktu transparentne označujeme pomocou tried AKO NOVÝ, VEĽMI DOBRÝ, PRIJATEĽNÝ.

Ako prebieha renovácia?

Renovované produkty väčšinou vykupujeme od veľkých zahraničných korporácii. Zameriavame sa na prémiové modely notebookov a počítačov, ktoré boli používané najviac dva až tri roky. Aj napriek používaniu sú stále plne funkčné, držia si hodnotu a vďaka renovácii nemusia zbytočne končiť na skládkach.

Po kompletnom mechanickom vyčistení vymeníme potrebné komponenty, väčšinou topcover alebo palmrest. A keďže dôsledný proces renovácie garantuje stopercentný technický stav jednotlivých súčastí, každý kus podrobíme hĺbkovým záťažovým testom. Tie pomôžu odhaliť skutočný stav a kapacitu batérie.

Ako jediný renovátor na trhu venujeme osobitú pozornosť  potlači klávesnice. Zároveň lokalizovanú slovenskú klávesnicu zbavíme akýchkoľvek známok predošlého používania.  Súčasťou renovačného procesu je aj dôsledné leštenie strojov. Vďaka nemu dostaneš do rúk prémiový kus renovovanej techniky, ktorý je na nerozoznanie od nového.

Nakupujte u najväčších renovátorov v strednej Európe,
množstevnou zľavou to len začína

Informujte sa nainfo@techsavers.sk
1