Garancia kvality TSQ 7 zo 7


Záleží nám na tom, aby ste výpočtovej technike z druhej ruky mohli veriť a pokračovali v jej príbehu ďalej.  Preto sme zadefinovali najvyšší štandard renovovanej výpočtovej techniky. Vďaka našej garancii kvality TSQ 7 zo 7 máte istotu, že produkt je v 100 % funkčnom stave a že sa na neho môžete naozaj spoľahnúť. 


100% funkčné a vyčistené produkty

Naše produkty nie sú žiadne nepodarky. Sú v 100 % funkčnom stave a bez omrviniek na klávesnici. Každá súčiastka je poctivo vyčistená a pripravená na ďalšie používanie.  


Minimálne 2-ročná záruka

Nie polroka, ani rok. Na každý náš produkt vám automaticky dávame záruku 2 roky. V prípade záujmu si ju však môžete predĺžiť až na 5 rokov.


Garancia výdrže batérie BatteryCARE

Vďaka hĺbkovým záťažovým testom poctivo skontrolujeme stav batérie. Ak je jej kapacita nedostatočná (pod 60 %), ihneď ju vymieňame za novú. Okrem toho ponúkame 2-ročnú záruka na elektroniku a 1 rok záruku udržanie kapacity batérie nad 33% jej pôvodnej kapacity.


Novo-potlačená lokalizovaná klávesnica

Žiadne prelepky či zahraničná klávesnica. Každý jeden notebook má od nás novo-potlačenú klávesnicu a lokalizáciu pre krajinu, pre ktorú je určený. Naša laserová technológia to zvládne ľavou-zadnou.


Viacstupňový proces renovácie

Nerepasujeme, ale renovujeme. To znamená, že 100 % funkčné produkty, dostávame do čo najlepšieho vizuálneho stavu. Čistíme súčiastky a chladiče od usadeného prachu (profylaxia), v prípade potreby vymieňame komponenty za nové a veľa veľa testujeme. Celý proces má niekoľko dôležitých stupňov, aby naše produkty boli tip-top.


Odborné predajné miesta

Disponujeme najväčšou sieťou partnerských predajní na trhu. Len na Slovensku máme viac ako 90 parťákov, ktorí sú ochotní vám pomôcť a poradiť v oblasti renovovanej výpočtovej techniky. Taktiež si tu môžete svoje produkty pozrieť, vyzdvihnúť alebo vybaviť reklamáciu.


Transparentný stav produktov

Na nič sa nehráme, nič neskrývame. Vďaka naším transparentným kategóriám budete vždy vedieť, aký produkt od nás dostanete. Prijateľný, veľmi dobrý alebo ako nový? Výber je na vás. Každý jeden produkt je profesionálne zrenovovaný a pripravený na okamžité používanie.1