Predstavujeme

Prvé renovačné centrum


Predstavujeme vám prvé renovačné centrum výpočtovej techniky. Miesto, kde sa dejú doslova zázraky. Miesto, kde vdychujeme notebookom a počítačom z druhej ruky nový život. Každý jeden kus má od nás certifikát kvality  TSQ 7/7. Vďaka nemu máte istotu, že sa k vám dostane prvotriedny produkt s nadštandardnými službami. 
Pozrite si našu ponukuKde a ako prebieha renovácia?

Viacstupňový proces renovácie prebieha v našom renovačnom centre v Banskej Bystrici. Renovácia znamená, že produkt je v 100% funkčnom stave. My však každý jeden kus precízne vyčistíme, otestujeme a obnovíme tak, aby bol aj po vizuálnej stránke na čo najvyššej úrovni. Vďaka najmodernejšiemu technologickému vybaveniu, patríme medzi lídrov v renovácii výpočtovej techniky v celej strednej Európe.Garancia kvality TSQ 7 zo 7

Záleží nám na tom, aby ste výpočtovej technike z druhej ruky mohli veriť a pokračovali v jej príbehu ďalej. Preto sme zadefinovali najvyšší štandard renovovanej výpočtovej techniky. Vďaka našej garancii kvality TSQ 7 zo 7 máte istotu, že produkt je v 100 % funkčnom stave a že sa na neho môžete naozaj spoľahnúť.


100% funkčné a vyčistené produkty

Minimálne 2-ročná záruka

Garancia výdrže batérie BatteryCARE

Novo-potlačená lokalizovaná klávesnica

Viacstupňový proces renovácie

Odborné predajné miesta

Transparentný stav produktov1