Pomôž nám zachrániť tebou nevyužívanú techniku a podať pomocnú ruku tým, ktorí to potrebujú!


Na Slovensku má doma  každý tretí človek nevyužívanú výpočtovú techniku, ktorá je stále funkčná a mohla by ešte slúžiť ďalej.


Dostal si nový notebook? Kúpil si si niečo rýchlejšie, čo ti lepšie vyhovuje pri práci, štúdiu, hrách? Ale  čo so starým notebookom, ktorý ešte stále funguje, len tebe už úplne nevyhovuje? Môžeš ho odložiť na povalu, do špajze, do zásuvky a dúfať, že možno, snáď , niekedy v budúcnosti ho ešte využiješ. Alebo by si mu mohol  dať druhú šancu, urobiť dobrý skutok a niekoho veľmi potešiť!


Ako lídri v renovácii výpočtovej techniky sme sa rozhodli, že práve takéto  notebooky zrenovujeme a v plne funkčnom stave ich ďalej posunieme tým, ktorým takýto zrenovovaný notebook pomôže.

Hlavny partner projektu:

Našimi ďalšími partnermi v tomto projekte sú rôzne neziskové organizácie, komunitné centrá, nadácie, ktoré spolupracujú s deťmi zo sociálne znevýhodneného prostredia (napríklad ich doučujú, podporujú deti s talentom a podobne).

Zaujala ťa táto myšlienka? Chcel by si sa k nám pridať? Stačí, ak nám daruješ svoj nevyužívaný, ale stále funkčný notebook. Ozvyšok sa už postaráme my! Aké notebooky sú vhodné na tento projekt? Aby sme ich vedeli zrenovovať do stavu, aby mohli ešte dostatočne dlho a spoľahlivo slúžiť svojím budúcim majiteľom, tak musia spĺňať určité parametre. Popíš nám jednotlivé parametre tvojho notebooku a my ťa budeme kontaktovať s ďalším postupom.

 Alebo nás kontaktuj na:
savethetech@mbtech.skO svojom notebooku/PC sa dozvieš tak že stlačíš kombináciu kláves "Ctrl+Shift+Esc"
a preklikneš sa na záložku Výkon/Performance.
 Následne prosím vyplň:


        
           
           
       
       
       
       
       


1