Výkup výpočtovej technikySme veľkoobchod a obchodujeme prevažne veľkoobchodne a medzinárodne, v stovkách kusov. Renovujeme len prémiové značkové modely s kvalitnými komponentmi, ktoré vieme následne s čistým svedomím predať v 100% technickom stave. Na renovovaných produktoch má najväčšiu pridanú hodnotu dobrý stav, spracovanie a nová záruka s dĺžkou 2 až 5 rokov. Od súkromných osôb vykupujeme veľmi výnimočne - ponúknuté zariadenie nás musí skutočne zaujať svojimi parametrami, značkou, estetickým vzhľadom a vekom.

 

Ak tvoja technika spĺňa nasledujúce požiadavky, ber na vedomie, že je náš výkup pre teba najmenej výhodná možnosť. Preto ti najprv odporúčame radšej skúsiť Bazoš, prípadne iné inzertné portály.

Ak tvoja technika nespĺňa nasledujúce požiadavky, zariadenie nevykúpime, nakoľko by sme ho nemohli zodpovedne s kľudom v srdci zrenovovať a predať s novou zárukou. Odporúčame ti ale zvážiť napríklad aj možnosť darovania pre projekt Save The Tech, kde pomôžeš tým, ktorí to potrebujú.

 

Požiadavky pre výkup zariadenia :

1. Prémiový model 

        Lenovo ThinkPad rady L, T, E, Yoga, X

        HP rady Elite, Elitebook, Probook, Pavilion, Envy, Spectre, Zbook, 

        Dell rady Latitude, Inspiron, Precision

        Apple Macbook

        *Ak tvoje zariadenie nie je na zozname, ide pravdepodobne o low-cost plastový model, ktorý svojimi vlastnosťami bohužiaľ nie je vhodný na renováciu. 

2. Zariadenie bolo kúpené najneskôr v roku 2016

 

Pokiaľ tvoj notebook spĺňa obe tieto požiadavky a z nejakého dôvodu nechceš skúsiť predať ho cez inzertné portály (Marketplace na FB, Bazoš a pod.), tak nám napíš e-mail na info@techsavers.sk. Nezabudni napísať aj všetky detaily ohľadom tvojej ponuky, vrátane značky, veku, presných parametrov notebooku a detailných fotiek :)1